super@urok-ua.com

Конспект уроку з літературного читання 2 клас. Казка вчить, як на світі жить. Українська народна казка «Лисиця та їжак»

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з літературного читання 2 клас. Казка вчить, як на світі жить. Українська народна казка «Лисиця та їжак»
Посада: учитель початкових класів
Місце роботи: Гвардійська ЗОШ

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Документ є планом уроку, присвяченого українській народній казці “Лисиця та їжак”.

Мета: навчити учнів висловлювати свої думки, характеризувати героїв казки, удосконалювати діалогічне мовлення, розвивати увагу, пам’ять, швидкість та виразність мовлення; виховувати чесність.

Обладнання: ілюстрації, картки з характеристиками героїв, відеоматеріали.

  1. Організаційний момент: емоційне налаштування, мовленнєва розминка.
  2. Актуалізація знань: питання та відповіді про казки.
  3. Мотивація: загадки про героїв казки.
  4. Сприймання нового матеріалу: слухання та читання казки, аналіз героїв.
  5. Характеристика героїв: групова робота з добором характеристик.
  6. Робота над прислів’ями: розбір та обговорення.
  7. Підсумок: обговорення уроку та домашнє завдання.
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Звичайний, без “родзинок” урок літературного читання. Однотипні завдання для учнів: читання і відповіді на запитання (в основному). Як використовувалися ілюстрації? У конспекті нічого не сказано про відеоматеріали, які є у списку обладнання. Вибачте за мій коментар.

  2. Урок вдалий, казковий, вчить дітей аналізувати прочитане, характеризувати героїв твору, визначати головну думку. Діти багато читають, що важливо на уроці читання. Вчитель використовує практичні, доступні форми роботи. Дякую.

  3. Гарний сучасний урок, містить і наукову інформацію, поглиблюючи знання дітей про тварин, вчитель навчає учнів правильно висловлювати свої думки, характеризувати героїв казки, удосконалювати діалогічне мовлення, працювати в парах та в групі.