super@urok-ua.com

Конспект уроку з літературного читання

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з літературного читання
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Сумська спеціалізована школа №9

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Літературне читання 3 клас

Тема: Вступ до розділу “Байки”. Л.Глібов “Лебідь, Щука і Рак” (напам’ять). Особливості байки як жанру. Мораль байки та головна думка.

Мета: Ознайомити учнів із жанром байки, життям і творчістю Леоніда Глібова; навчити інтонаційно виділяти важливі слова, аналізувати байки, передавати характери персонажів, оцінювати їх дії, розвивати співпрацю та взаєморозуміння в колективі.

Обладнання: Портрет Л.Глібова, виставка книг, презентація, аудіозапис байки.

  1. Організаційний момент: привітання гостей, девіз дня.
  2. Вправа “Очікування”: обговорення очікувань від уроку.
  3. Перевірка домашнього завдання: гра “Загадай – я відгадаю”.
  4. Актуалізація знань: розгадування шифрограми, інформація про байку.
  5. Біографічна довідка про Леоніда Глібова, фізкультхвилинка.
  6. Відгадування загадок про персонажів байки.
  7. Робота над новим матеріалом: аудіювання байки, словникова робота, аналіз змісту.
  8. Виразне читання байки з використанням партитури.
  9. Обговорення моралі байки: важливість співпраці і взаєморозуміння.
  10. Підсумок: обговорення, чому байки Глібова відомі та улюблені.
  11. Домашнє завдання: вивчити байку напам’ять, написати поради героям байки.
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. На уроці послідовно розкривалася тема та мета уроку. Кожне наступне завдання логічно продовжувало попереднє. Але чи доцільно для першого знайомства із текстом використовувати аудіозапис? Маю сумніви. У підсумку уроку не доведено, що “Лебідь, Щука і Рак” Л.Глібова — це байка. Дякую.

  2. Практичний, готовий до реалізації конспект. Цікава форма перевірки домашнього завдання. Зміст уроку відповідає меті та розкриває тему. Різноманітні види діяльності. Доцільно використовується аудіозапис. Додам до методичної скриньки та апробую на своєму класі. Дякую.

  3. Мета уроку повністю відповідає змісту.Дуже влучно використані анаграми і шифрограми.Обов’язково візьму собі на замітку.Урок виглядає дуже сучасним, а саме головне цікавим для учнів.Браво!