mail@urok-ua.com

Конспект уроку з літературного читання для 2-го класу на тему: “Оповідання «Слова розповідають» за А. Коваль, вірші «Словенятко» Н. Кир’ян та «Ковалівна» Л. Компанієць”

В уроці використані різні форми організації учнів, такі як, фронтальне опитування, робота у парах, індивідуальна робота, що допомагає більш продуктивно організувати роботу в класі. Складені авторські пізнавальні бесіди, а саме: «Про виникнення алфавіту», «Походження слів», «Походження прізвищ», що покращили сприймання матеріалу. Використана навчальна гра «Добери слово», яка на практичному рівні відпрацьовує вміння складати слова зі спільною частинкою і водночас є пропедевтичною вправою з теми: «Корінь».

Вікно перегляду документа

Консп

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Вчитель планує багато потрібної роботи на уроці для формування необхідних вмінь та навичок учнів. Проблемні запитання сприяють розвитку критичного мислення, передбачають опанування швидкого та свідомого читання.

  2. У конспекті простежується правильна послідовність роботи над текстом. Доречно використано ілюстративний, мовний, ігровий, індивідуальний матеріали. Викликали зацікавленість бесіди якими вчитель вдало доповнює матеріал уроку.

  3. Урок сплановано і продумано до деталей. Вчитель поєднала безліч сучасних форм та методів навчальної діяльності. Присутній компетентнісний підхід у вивчені літературного читання. Насичена та змістовна розробка уроку. Дякую за обмін досвідом!