super@urok-ua.com

Конспект уроку з літературного читання для 2 класу на тему “Народні казки. Казка “Горобець та билина” (уривки)

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з літературного читання для 2 класу на тему “Народні казки. Казка “Горобець та билина” ...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Удачненська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект уроку з літературного читання для 2 класу на тему “Народні казки. Казка “Горобець та билина” (уривки)
Мета уроку: учити відтворювати подальший розвиток подій, зважаючи на схему; удосконалювати діалогічне мовлення учнів; розвивати увагу, пам’ять, швидкість мовлення; виховувати любов до рідного слова. Обрана структура уроку була раціональною для розв’язання цієї мети. Під час планування та проведення уроку враховані реальні можливості учнів. Поєднання методів та прийомів , використаних на уроці обгрунтовано. Застосування таких прийомів роботи, як “Передбачення”, “Сенкан”(п’ятиряддя), “Порушена послідовність”, парна і групова форми роботи забезпечили раціональне використання часу, запобігли перевантаженню учнів. Наочний матеріал використано вміру. Учні охоче працювали, були зацікавлені роботою. Вважаю, що досягла поставленої мети завдяки вдалому використанню форм та методів роботи на уроці, цікавому підбору завдань.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Урок наче і традиційний, але використання інноваційних методів і прийомів(«Передбачення», «Сенкан» (п’ятиряддя),«Порушена послідовність», комунікативна вправа «Ввічливе прохання –ввічлива відмова», парна і групова форми роботи.) робить його більш досконалим.Рекомендую більше працювати над текстом, більше творчих завдань у роботі над ним.

  2. Юлія Володимирівна творчо спланувала роботу на уроці. Парна і групова робота навчає дітей вмінню спілкуватись, розвиває діалогічне мовлення. Вправа “Ввічливе прохання – ввічлива відмова” спонукає учнів використовувати ввічливі слова не лише на уроці, а й у повсякденному житті.