mail@urok-ua.com

Конспект уроку з літературного читання для 2 класу на тему “Народні казки. Казка “Горобець та билина” (уривки)

Конспект уроку з літературного читання для 2 класу на тему “Народні казки. Казка “Горобець та билина” (уривки)
Мета уроку: учити відтворювати подальший розвиток подій, зважаючи на схему; удосконалювати діалогічне мовлення учнів; розвивати увагу, пам’ять, швидкість мовлення; виховувати любов до рідного слова. Обрана структура уроку була раціональною для розв’язання цієї мети. Під час планування та проведення уроку враховані реальні можливості учнів. Поєднання методів та прийомів , використаних на уроці обгрунтовано. Застосування таких прийомів роботи, як “Передбачення”, “Сенкан”(п’ятиряддя), “Порушена послідовність”, парна і групова форми роботи забезпечили раціональне використання часу, запобігли перевантаженню учнів. Наочний матеріал використано вміру. Учні охоче працювали, були зацікавлені роботою. Вважаю, що досягла поставленої мети завдяки вдалому використанню форм та методів роботи на уроці, цікавому підбору завдань.

Конспект уроку

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
1093

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Урок наче і традиційний, але використання інноваційних методів і прийомів(«Передбачення», «Сенкан» (п’ятиряддя),«Порушена послідовність», комунікативна вправа «Ввічливе прохання –ввічлива відмова», парна і групова форми роботи.) робить його більш досконалим.Рекомендую більше працювати над текстом, більше творчих завдань у роботі над ним.

  2. Юлія Володимирівна творчо спланувала роботу на уроці. Парна і групова робота навчає дітей вмінню спілкуватись, розвиває діалогічне мовлення. Вправа “Ввічливе прохання – ввічлива відмова” спонукає учнів використовувати ввічливі слова не лише на уроці, а й у повсякденному житті.