mail@urok-ua.com

Конспект уроку з літературного читання для 2 класу з презентацією на тему “Незвичайна яблуня. А. М’ястківський “Казка про яблуню”

Конспект уроку з літературного читання для 2 класу з презентацією на тему “Незвичайна яблуня. А. М’ястківський “Казка про яблуню”.
Мета: удосконалювати навички усвідомленого, виразного читання художніх творів; формувати вміння знаходити за допомогою вибіркового читання уривки тексту, які характеризують дійових осіб; виховувати працелюбність, бажання допомогти природі.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Конспект уроку літературного читання для другокласників містить систематизований матеріал, наочність та презентацію. Велику увагу приділяють словниковій роботі та розвитку зв’язного мовлення. Презентація зацікавлює учнів. Дякую.

  2. Презентація складена у повній відповідності до розробки уроку, дуже різноколірна, яскрава. Такі презентації дають поштовх дитячій фантазії, допомагають утримувати їхню увагу, викликають інтерес та зацікавленість темою уроку. Дякую.

  3. Урок засвоєння нових знань, умінь і навичок побудований методично правильно. Кожний наступний етап логічно продовжує попередній. Гарна презентація — доповнення до уроку, яке сприяє зацікавленості учнів у вивченні нового матеріалу. Дякую.

  4. Сподобалась робота над розвитком мовлення учнів. Вивчення нового матеріалу вдало продумано. Зміст твору опрацьовано добре. Також схвалюю підбиття підсумків уроку за допомогою роботи із прислів*ями. Презентація відповідає темі уроку на всі 100%. Дякую!