mail@urok-ua.com

Конспект уроку з літературного читання у 2 класі

Конспект уроку з літературного читання у 2 класі
Розробка уроку відповідає змінам у навчальних програмах. Націлений на вдосконалення навичок свідомого та виразного читання поетичних творів. Навчає інтонувати речення, розкривати зміст поезії. Дає початкові уявлення структурного та лінгвістичного аналізу твору.

Презентація

Вікно перегляду документа

 • : Лах Наталя Василівна
 • : вчитель початкових класів
 • : Мар'янівська ЗОШ I-III ступенів Більмацького р-н Запорізької обл.
 • Конспект уроку з літературного читання
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

 1. Хороший робочий урок. Всі етапи добре продумані, тісно взаємопов’язані, чергувались різні види діяльності. Навчальний матеріал протягом усього уроку працював на організацію посильного пошуку і дослідження другокласників, відповідав їхньому життєвому досвіду.

 2. Урок складено відповідно програмових вимог. Звертається увага на емоційний стан учнів, також під час аналізу діти висловлюють почуття, які викликав запропонований твір. Гадаю, що під час уроку діти вчаться робити висновки, краще оперують логічним мисленням.

 3. Урок продуманий і цікавий з огляду на те, що йде опора на власний досвід дитини. В кінці уроку ще провела б бесіду про те, як потрібно ставитись до домашніх тварин.
  -перед читанням вірша(первинним сприйманням), поставила б цікаве питання для дітей;
  -слід провести мовчазне читання вірша учнями, а тотім інші …..(ланцюжком, в парах..);
  -д/з подала б диференційовано.
  Дякую за матеріал!

 4. Наталіє Василівно! Весь матеріал, який підібраний до уроку, повністю сприяє досягненню поставленої мети. Мовленнєва розминка, що допомагає дітям підготувати органи мовленнєвого апарата до читання, є цікавою, складеною на основі українського фольклору. Вдало сплановані різні види роботи над текстом, словникова робота. Напевно, великою втіхою для дітей було те, що під час фізкультхвилинки були продемонстровані їхні фотографії з домашніми улюбленцями. Урок грамотно побудований, цікавий, творчий, пізнавальний, сучасний. Ви добре попрацювали над ним.