mail@urok-ua.com

Конспект уроку з літературного читання у 3 класі

Після уроку учні знатимуть: найважливіші факти біографії П.Тичини,В.Сосюри, ідейно-художній зміст поезій; особливості виразного читання творів; умітимуть: розповідати найважливіші відомості з біографії П.Тичини,В.Сосюри, виразно і вдумливо читати поезії , знаходити в них художні засоби, розкривати їх роль, розповідати про свої відчуття під час читання, проводити аналогії між зображеним і баченим у реальному житті, працювати в групах, брати участь у бесіді; зможуть: розвивати навички проведення власних спостережень, увагу, пам’ять, логічне мислення, насолоджуватись красою зображуваного, розвивати естетичні смаки.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
107

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Анна Анатоліївна під час уроку формує загальнонавчальні вміння та навички. використовуючи ефективні методи та прийоми навчання.Проведений урок сприяв підвищенню пізнавального інтересу учнів до нового матеріалу.

  2. Анна Анатоліївна, сподобались деякі методи роботи на уроці з учнями: читання мовчки ( вправа “Рибки”), робота з лексикою ( пояснення незнайомих слів), скоромовки, чистомовки. Натхнення вам у роботі.