super@urok-ua.com

Конспект уроку з літературного читання В. Нестайко “Руденький”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з літературного читання В. Нестайко “Руденький”
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Прошівська ЗОШ I-II ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Цей документ описує урок читання для учнів другого класу, присвячений оповіданню В. Нестайка “Руденький”.

Тема уроку: виховання чесності, доброти та людяності через аналіз твору.

Мета:

  • Удосконалення техніки свідомого читання.
  • Аналіз та переказ прочитаних творів.
  • Оцінка вчинків дійових осіб.
  • Розвиток зв’язного мовлення та уваги.

Обладнання: підручник “Літературне читання”, портрет В.Нестайка, книги, “дерево очікування”, прислів’я, конвертики.

Хід уроку:

  1. Організація класу та привітання.
  2. Актуалізація опорних знань учнів через мовну розминку та скоромовки.
  3. Перевірка домашнього завдання.
  4. Оголошення теми уроку.
  5. Опрацювання нового твору з елементами вибіркового читання.
  6. Аналіз змісту оповідання.
  7. Творча робота над текстом.
  8. Підсумок уроку та самооцінка.
  9. Домашнє завдання.
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Всеволод Нестайко – це скарб нашої дитячої української літератури. “Пригода в кукурудзі”, “Тореодори із Васюківки” “Дивовижні пригоди в лісовій школі” і т.д. “Руденький” – теж гарне оповідання з повчальним характером. Дуже добре, що вчитель на уроці саме цьому приділяє увагу. В конспекті зазначено, що майже все читає вчитель. Та урок читання вимагає роботу над технікою та виразністю.На мою, думку потрібно більше використати методів саме в цьому напрямку. Сподобалося, що вчитель не забуває розвивати артикуляційний апарат учнів. Цим також нехтувати не можна на уроках читання. Дякую за урок.

  2. Гарний урок з використанням інтерактивних методів , є і “Дерево очікування “, прийом передбачення, робота в парах, в групах, вправа “Мікрофон”, технологія “Прес”, ще б додати якийсь момент з використанням інформаційних технологій. Урок гарний, результативний. Дякую!