super@urok-ua.com

Конспект уроку з навчання грамоти для 1-го класу на тему: «Літера Р»

Автор матеріалу: Конспект уроку з навчання грамоти для 1-го класу на тему: «Літера Р»

Дана робота допоможе молодому спеціалісту у формуванні компетентностей в учнів: вміння вчитися– самоорганізація до навчальної діяльності у діях з іншими учасниками навчально – виховного процесу; а токож предметних компетентностей: закріпити знання про букву «р»; формувати уміння читати слова з вивченою буквою; розвивати уміння виділяти в словах потрібний звук; пильність зору та уважність, необхідні для швидкого читання; виховувати любов і повагу до рідної мови, бажання наполегливо оволодівати її багатствами.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Цей урок дозволяє розширити знання дітей, за допомогою різних видів діяльності підвищується культура мови, розширюється кругозір, підвищується інтерес до рідної мови. Дякую за цікавий і корисний урок.

  2. Сподобалась словникова робота, що представлена в цікавому варіанті. Гарні етапи роботи над текстом. Завдання різноманітні. Сам урок відповідає сучасним вимогам. Дякую за розробку корисного матеріалу!

  3. План уроку чіткий. Сподобалась постановка мети уроку, що відповідає вимогам сучасності. Для учнів багато розроблено колективних завдань, передбачено додатковий роздатковий матеріал, продумано використання наочністі.