mail@urok-ua.com

Конспект уроку з світової літератури Володимир Галактіонович Короленко “Сліпий музикант”.

Матеріал допоможе краще ознайомити учнів із твором письменника; викликати інтерес до нього та до особистості автора; допомогти усвідомити головні думки повісті; викликати захоплення художньою майстерністю автора; також розвивати творчі здібності, навички колективної та індивідуальної , самостійної роботи з додатковими матеріалами; уміння висловлювати свої думки, аргументувати їх,розповідати про свої враження від улюблених творів мистецтва;
та прищеплювати любов до книги, прагнення до пізнання та самоосвіти, до правильного вибору своєї життєвої позиції

Вікно перегляду документа

  • : Науменко Людмила Анатоліївна
  • : вчитель української мови і літератури та світової літератури
  • : КЗ"Нікопольська середня загальньоосвітня школа I-IIIст. №8"
  • Конспект уроку з світової літератури
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Проведенню уроку передувала серйозна підготовча робота (але некоректно сформульована мета). Вчителька протягом усього заняття використовувала завдання, які розвивають критичне мислення учнів (та бракувало творчих видів робіт). Чи буде виконано все заплановане?? Дякую. Кожукало Н.

  2. Такий урок можна взяти на озброєння кожному вчителю зарубіжної літератури і він буде результативним, зможе зацікавити учнів, Дякую за хороші ідеї! Бажаю творчих успіхів та здібних учнів!

  3. Такий дуже гарний урок! Справжнє задоволення, коли знаходжу такі конспекти. Цікаві прийоми роботи з учнями. Все сподобалось. Інтуїтивно: в 45 хвилин не вклалися. Але часто мають бути заготовки на уроці (на всяк випадок). Ви молодець. Дякую.