mail@urok-ua.com

Урок – дослідження з зарубіжної літератури В. Г. Короленко “Сліпий музикант”. Пошук головним героєм Петром Попельським свого місця у світі. Тема мистецтва в повісті.

Цей матеріал допоможе краще ознайомити учнів із твором письменника; викликати інтерес до нього та до особистості автора; допомогти усвідомити головні думки повісті; викликати захоплення художньою майстерністю автора;а також розвивати творчі здібності, навички колективної та індивідуальної , самостійної роботи з додатковими матеріалами; уміння висловлювати свої думки, аргументувати їх,розповідати про свої враження від улюблених творів мистецтва;

Вікно перегляду документа

  • : Науменко Людмила Анатоліївна
  • : вчитель української мови і літератури та світової літератури
  • : КЗ"Нікопольська середня загальньоосвітня школа I-IIIст. №8"
  • Урок – дослідження з зарубіжної літератури
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Цілком погоджуюсь з колегою, що із конспекту кожен може взяти щось своє. Роботи вчителем здійснено чимало. Я б провела запропоновану роботу з групами, але , на жаль, у моєму класі невелика кількість учнів. Сподобалась чудова характеристика образів твору. Якщо скоротити обсяг роботи, то урок можна провести на “ура”. Дякую!

  2. Розробка уроку є об”ємною, відображає творчі ідеї вчителя, Впевнена , що колеги зможуть запозичити для власної практики методи із Вашої роботи, Дякую за корисне напрацювання!

  3. Урок цікавий, та навряд чи на ньому ви встигнете виконати все задумане. Завдання гарні, але їх забагато. Цікаво, а як ви оцінювали роботу учнів? Такий обсяг роботи! Але я завжди кажу так: із конспекту кожен може обрати щось своє. Дякую.

  4. Цікава розгорнута розробка уроку вражає великою кількістю різноманітних інтерактивних завдань, послідовність яких вдало спланована вчителем. Думаю, такий урок повинен проходити у швидкому темпі з добре організованим класом.