mail@urok-ua.com

Урок – дослідження з зарубіжної літератури В. Г. Короленко “Сліпий музикант”. Пошук головним героєм Петром Попельським свого місця у світі. Тема мистецтва в повісті.

Цей матеріал допоможе краще ознайомити учнів із твором письменника; викликати інтерес до нього та до особистості автора; допомогти усвідомити головні думки повісті; викликати захоплення художньою майстерністю автора;а також розвивати творчі здібності, навички колективної та індивідуальної , самостійної роботи з додатковими матеріалами; уміння висловлювати свої думки, аргументувати їх,розповідати про свої враження від улюблених творів мистецтва;

 • : Науменко Людмила Анатоліївна
 • : вчитель української мови і літератури та світової літератури
 • : КЗ"Нікопольська середня загальньоосвітня школа I-IIIст. №8"
 • Урок – дослідження з зарубіжної літератури
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
1921

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

 1. Розробка уроку є об”ємною, відображає творчі ідеї вчителя, Впевнена , що колеги зможуть запозичити для власної практики методи із Вашої роботи, Дякую за корисне напрацювання!

 2. Урок цікавий, та навряд чи на ньому ви встигнете виконати все задумане. Завдання гарні, але їх забагато. Цікаво, а як ви оцінювали роботу учнів? Такий обсяг роботи! Але я завжди кажу так: із конспекту кожен може обрати щось своє. Дякую.

 3. Цікава розгорнута розробка уроку вражає великою кількістю різноманітних інтерактивних завдань, послідовність яких вдало спланована вчителем. Думаю, такий урок повинен проходити у швидкому темпі з добре організованим класом.