mail@urok-ua.com

Урок – дослідження з зарубіжної літератури В. Г. Короленко “Сліпий музикант”. Пошук головним героєм Петром Попельським свого місця у світі. Тема мистецтва в повісті.

Цей матеріал допоможе краще ознайомити учнів із твором письменника; викликати інтерес до нього та до особистості автора; допомогти усвідомити головні думки повісті; викликати захоплення художньою майстерністю автора;а також розвивати творчі здібності, навички колективної та індивідуальної , самостійної роботи з додатковими матеріалами; уміння висловлювати свої думки, аргументувати їх,розповідати про свої враження від улюблених творів мистецтва;

 • : Науменко Людмила Анатоліївна
 • : вчитель української мови і літератури та світової літератури
 • : КЗ"Нікопольська середня загальньоосвітня школа I-IIIст. №8"
 • Урок – дослідження з зарубіжної літератури
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
1724

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

 1. Урок цікавий, та навряд чи на ньому ви встигнете виконати все задумане. Завдання гарні, але їх забагато. Цікаво, а як ви оцінювали роботу учнів? Такий обсяг роботи! Але я завжди кажу так: із конспекту кожен може обрати щось своє. Дякую.

 2. Цікава розгорнута розробка уроку вражає великою кількістю різноманітних інтерактивних завдань, послідовність яких вдало спланована вчителем. Думаю, такий урок повинен проходити у швидкому темпі з добре організованим класом.