mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури, для 8 класу

Цей урок за новою програмою з української літератури,у якому розкривається поняття добро і зло, вірність і зрада.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Усі підібрані для уроку завдання відповідають віковій категорії учнів. Використовуючи проблемні питання, учитель розвиває критичне мислення учнів. Застосовуються інтерактивні методи навчання, які формують навички ідейно-художнього аналізу літературного твору. Дякую.

  2. Використання проблемних питань сприяє розвитку критичного мислення. Учні вчаться аналізувати, висловлювати власну думку. Інтерактивні методи обрані з урахуванням особливостей учнів даного класу. Сподобалось творче завдання.

  3. Майже весь конспект уроку побудовано на питаннях проблемного чи дискусійного характеру, що дає поштовх учням не лише у вивченні теми уроку, а й для мислення, представлення власних думок. “Коло ідей” – сподобалося найбільше. Це досить цікава форма для визначення проблем порушених у творі. Дякую автору за цікаву розробку та бажаю творчих успіхів.

  4. Деякі матеріали уроку дійсно є дуже корисними для використання. Такі уроки є актуальними, тому вчителю потрібно використовувати найефективніші методи роботи, щоб досягти поставленої мети. Із конспекту бачу, що пізнавальним та корисним було домашнє завдання учням до уроку (підібрати прислів*я та приказки про зло та добро, вірність і зраду), діти мали гарну можливість пізнати надбання народної мудрості, багато чого усвідомити, тому завдання дуже доречне. Сподобалась словникова робота, адже діти поповнили не лише свій словниковий запас, а й також зробили для себе хороші висновки, таке завдання спонукає виховувати в собі найкращі цінності. Автор використовує метод “Коло ідей”, ще й подає коментар про мету самого методу. Такий метод дає можливість провести плідну колективну роботу з учнями. Також вчитель використовує метод “Проблемне питання”, я дуже люблю, коли на таких уроках піднімаються “проблемні питання”. Учні усвідомлюють, що таке самопожертва, можуть змінити свої погляди на певні речі, зрозуміти свою необхідність для інших. Цікавою є творча робота, що дає можливість учням проявити краще свої здібності. Дякую за гарний матеріал!