Конспект уроку з української літератури, для 8 класу
Автор публікації
вчитель української мови та літератури
Місце роботи: Уманська СШ №12
Посада: Місце роботи: Уманська СШ №12
Цей урок за новою програмою з української літератури,у якому розкривається поняття добро і зло, вірність і зрада.
Конспект уроку
Вікно перегляду документа
Усі підібрані для уроку завдання відповідають віковій категорії учнів. Використовуючи проблемні питання, учитель розвиває критичне мислення учнів. Застосовуються інтерактивні методи навчання, які формують навички ідейно-художнього аналізу літературного твору. Дякую.
Використання проблемних питань сприяє розвитку критичного мислення. Учні вчаться аналізувати, висловлювати власну думку. Інтерактивні методи обрані з урахуванням особливостей учнів даного класу. Сподобалось творче завдання.
Майже весь конспект уроку побудовано на питаннях проблемного чи дискусійного характеру, що дає поштовх учням не лише у вивченні теми уроку, а й для мислення, представлення власних думок. “Коло ідей” – сподобалося найбільше. Це досить цікава форма для визначення проблем порушених у творі. Дякую автору за цікаву розробку та бажаю творчих успіхів.
Деякі матеріали уроку дійсно є дуже корисними для використання. Такі уроки є актуальними, тому вчителю потрібно використовувати найефективніші методи роботи, щоб досягти поставленої мети. Із конспекту бачу, що пізнавальним та корисним було домашнє завдання учням до уроку (підібрати прислів*я та приказки про зло та добро, вірність і зраду), діти мали гарну можливість пізнати надбання народної мудрості, багато чого усвідомити, тому завдання дуже доречне. Сподобалась словникова робота, адже діти поповнили не лише свій словниковий запас, а й також зробили для себе хороші висновки, таке завдання спонукає виховувати в собі найкращі цінності. Автор використовує метод “Коло ідей”, ще й подає коментар про мету самого методу. Такий метод дає можливість провести плідну колективну роботу з учнями. Також вчитель використовує метод “Проблемне питання”, я дуже люблю, коли на таких уроках піднімаються “проблемні питання”. Учні усвідомлюють, що таке самопожертва, можуть змінити свої погляди на певні речі, зрозуміти свою необхідність для інших. Цікавою є творча робота, що дає можливість учням проявити краще свої здібності. Дякую за гарний матеріал!