mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури “Шевченко – художник”

Конспект уроку з української літератури “Шевченко – художник”
Урок має на меті поглибити знання учнів про Шевченка – художника; формувати вміння читати картини, робити висновки про цінність полотен; виховувати естетичні та патріотичні почуття, гордість за славне минуле нашого народу і його кращих представників.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Вчителькою та учнями проведена велика робота. За типом — урок вивчення нового матеріалу, а за формою — уявна екскурсія до художнього музею. Вважаю, що дана тема — для уроку художньої культури. Презентація відсутня (хоча на неї є посилання у конспекті), тому не має сенсу говорити про її доцільність. Дякую.

  2. Зоя Іванівна взяла на себе благородну місію – прищеплювання учням азів естетичного виховання,візуального сприйняття світу.Через довершеність ліній усвідомити досконалість слова – саме так бачить вивчення творчої спадщини Шевченка автор віртуальної екскурсії.Дякую

  3. Дякую за творчий підхід. Урок хороший, пізнавальний, багато цікавого матеріалу дібрано і подано екскуроводами. Відчувається, що пошукову роботу проведено досить велику.

  4. Дуже гарний урок, екскурсоводам добре підготовані виступи. Все чекала, коли ж учні будуть ділитися враженнями. А ви в кінці уроку про це не забули. А от домашнє завдання не зрозуміла.Дякую.