mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови для 7 класу “Не з дієприкметниками”

Конспект уроку розроблений в системі особистісно-орієнтованого навчання, для активізації творчої учнівської діяльності та поглиблення знань учнями програмового матеріалу з української мови.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(4 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
1352

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Вчитель для досягнення навчальної мети застосовує лінгвістичне спостереження та дослідження мовного матеріалу.Чітко спланована індивідуальна робота на уроці,робота в малих групах та диференційовані домашні завдання .Дякую.

  2. Система особистісно зорієнтованого навчання вимагає дотримання певної структури уроку, використанню відповідних методів та прийомів навчання. У представленому конспекті всі ці елементи присутні. Учитель зразу націлює учнів , що вони повинні знати та вміти. Лінгвістична тема пов’язується з соціокультурною ” Моя країна- Україна”. Сподобався такий вид роботи – захист домашніх проектів. Конспект детальний, пронизаний поезією.
    Тут є все: і тести, і вправи, і проекти ( Як ви все це встигаєте виконати ?). Дякую.

  3. Впродовж уроку проводиться лінгвістичне дослідження, яке формує критичне мислення дитини. Даний метод розвиває емоційну , моральну та духовну сфери.Також вчитель вдало використовує під час пояснення традиційні форми і методи навчання.