mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови в 2 класі

Розробка уроку містить в собі різні форми й методи роботи з використанням інтерактивних технологій, де учням в доступній формі розкриваються поняття про окличні речення.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. І розділ – загадка, для чого? Звідси й танцюйте(Який перший місяць весни?, Що за місяць стрічає дівчину-Весну?).На відгадці доречно було б провести каліграфічну хвилинку. ІІІ р. – Застосувати “Мозковий штурм” і з`ясувати про питальні речення. ІV р. – ??? V(2) – нехай діти поставлять питання до прочитаного. VІІІ р – знову розповідні речення. Якщо Ви хотіли показати диференційований підхід, то на одному завданні. Х р. – правило вивчається на уроці. Дуже багато заплановано.

  2. В анотації до уроку авторка обіцяє розкрити поняття про окличні речення, а розкриває тему “Питальні речення”.Незрозуміле побудування асоціативного куща, не спостерігається навчання інтонуванню речень, а лише на етапі узагальнення одна з груп отримує завдання підготувати інтонаційне читання діалогу. В розробці багато позитивних моментів, але в деталях конспект потребує доопрацювання.

  3. Вчитель пріоритетну роль в організації навчальної діяльності учнів надає активним методам і формам, які сприяють формуванню критичного мислення, ініціативи, творчості, розвивають уміння міркувати. аналізувати, ставити запитання, робити висновки.Отримані знання учні узагальнюють , співпрацюючи в групі.Дякую.