mail@urok-ua.com

Конспект уроку – змагання: «Професійні техногени»

Ознайомити з різноманітним світом професій; звернути увагу підлітків на таке важливе питання, як вибір професії; розширяти кругозір дітей; допомогти їм обрати справу до душі, відповідно до своїх можливостей; збагатити словниковий запас; виховувати повагу до людей різних професій. Підвищити якість допрофільної підготовки учнів; актуалізувати знання підлітків про професії; створити умови для прояву творчого й інтелектуального потенціалу учнів; формувати уміння оцінювати й аналізувати предмети, якості і явища з різних точок зору; розвивати комунікативні здібності школярів.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Урок спрямований на професійне самовизначення школярів. Учитель пропонує цікаву розробку уроку – змагання з використанням конкурсів та ігор. Сподобалась пантомма “Відгадай професію”. З Вашого дозволу хотіла б використати матеріал для проведення заходу “Ярмарок професій” у своїй школі. Дуже вдячна!

  2. Урок проводиться у формі змагання, обирається журі. Сподобались різноманітні конкурси, які пов*язані із знанням програмового матеріалу з трудового навчання. Особливо зацікавила гра “Аукціон”. Гадаю, після конкурсу діти уподобають для себе певні професії, які оберуть в майбутньому.