mail@urok-ua.com

Квест-гра “Подорож математичною країною”

Квест-гра “Подорож математичною країною”- цікавий захоплюючий позакласний захід, який сприяє пізнавальній, творчій діяльності учнів, навчає працювати в команді, розвиває вміння використовувати здобуті знання у самостійній діяльності, викликає зацікавленність до вивчення математики.

Вікно перегляду презентації

 

  • : Мальцева Валентина Семенівна
  • : вчитель математики
  • : КЗ "Василівська спеціальна загально-освітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради
  • Квест-гра Подорож математичною країною
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Далеко не всі учні мають стійку мотивацію до отримання знань. Запропонована форма роботи не залишить байдужою жодну дитину. Завдання квесту продумані таким чином, щоб максимально розкрити креативність кожного його учасника.

  2. Використовувати свої знання з математики на практиці дуже добре, і цьому сприяють різні позакласні заходи, наприклад, квест-гра. Тут цікаві, пізнавальні, оригінальні , творчі завдання, які вимагають швидко реагувати та розв’язувати поставлені проблеми. Дякую.

  3. Квест є одним із самих цікавих видів позакласної роботи з учнями. Квест вчить учнів працювати швидко, енергійно, вміти слухати друг друга. Дуже сподобався запропонований квест , а особливо яскрава та динамічна презентація. Обов’язково використаю при проведенні тижня математики.

  4. Квест дасть змогу учням систематизувати набуті знання, повторити вивчений матеріал з математики. Вчитель підібрала цікаві та логічні завдання, які розвиватимуть допитливість, наполегливість учнів. Також матеріал підкріплений презентацією, що полегшить нам проведення заходу. Щиро дякую за публікацію!