mail@urok-ua.com

Квест “Козацькими стежинами” для учнів 9-11 класів

Квест (від англ. quest – пошук) – жанр інтелектуально-логічних ігор. Гра полягає в розгадуванні різноманітних загадок, пошуку відповідей на запитання, виконанні завдань. В грі можна використовувати сучасні гаджети: смартфони, планшети, фотоапарати і т.п. Інтерактивна захоплююча форма роботи з підлітками.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Думаю, що в багатьох школах учні охоче б взяли участь у квесті саме за таким сценарієм. Захід сучасний. Виховання патріотичних почуттів в учнів – дуже важлива мета для освітян. Робота пронизана патріотичністю. А завершення квесту частуванням вареників – це гарна подяка за активність дітей. Дякую!

  2. Саме під час таких заходів учні якнайкраще проявляють свої здібності. Ідея із легендою квесту налаштовує учнів на активну діяльність. Дякую за виховання патріотичних почуттів у школярів в цікавій ігровій формі!

  3. Переглядаючи ігрову програму, неначе сама брала участь у квесті – такий він захоплюючий і з дуже цікавими завданнями. Гра насичена змістовним корисним матеріалом. Діти в такі ігри грають із великим задоволенням. Бажаю Вам креативу та вдячних учнів!