super@urok-ua.com

Літературна Вікторина. Чи знаєте ви казки та їх героїв? Для учнів 1-3 кл

Автор матеріалу: Літературна Вікторина. Чи знаєте ви казки та їх героїв? Для учнів 1-3 кл

матеріал розрахований Навчити дітей слухати, відповідати на запитання . Розвивати увагу, мислення, мову. Виховувати любов до книги, бажання читати казки та інші твори.

Вікно перегляду документа

 • : Максименко Людмила Володимирівна
 • : вихователь
 • : Тульчинська спеціалізована загальноосвітня школа – інтернат І-ІІІ ступенів – ліцей
 • Літературна Вікторина
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

 1. Вдало обрана форма для проведення підсумкового уроку за темою “Казки”, цікавими, неоднотипними є запитання. Та чи доречним було малювання улюблених казкових персонажів? Маю сумніви. Бракує презентації, відеофрагментів. Не зрозуміла, як визначалися переможці. Дякую.

 2. Матеріал даної вікторини дозволяє перевірити та закріпити матеріал який вивчався на попередніх уроках. Дуже добре, що її можна частково використовувати на підсумковому уроці, або ж провести як окремий захід. Присутність казкового персонажу, активізує сприйняття матеріалу дітьми молодшого шкільного віку. Дякую!

 3. За такою цікавою літературною вікториною дійсно можна узагальнити знання учнів про казки. Думаю, що герої казок дітей зацікавили і захід пройшов якнайкраще. Дякую! Бажаю Вам творчих успіхів!

 4. Людмило Володимирівно! Дякую за цікаву розробку, яка буде корисна вчителям, що прагнуть урізноманітнювати дозвілля школярів. Завдання вікторини продумані, охоплюють велике коло учнівського читання. Театралізація робить захід динамічним, пожвавлює загальний ритм вікторини, сприяє розвитку читацьких інтересів, несе значне виховне навантаження. Успіхів Вам і надалі!

 5. Даний захід спияв створенню умов для формування читацьких умінь, узагальнення і систематизація знань про казки; розвиток читацької пам’яті, уваги, творчого мислення;.виховання прагнення до самостійного читання через можливість проявити свої знання і порівняти їх із знаннями інших учнів;. Автор молодець ,що залучила до заходу “Лисичку”

 6. Сподобалось , що в літературній вікторині присутні казкові герої , які задають завдання. Питання різнопланові, дають можливість першачкам використати свій власний досвід. гадаю, що подарунки отримали всі, а найголовніший подарунок – позитивні емоції.

 7. Дякую за матеріал! В ігровій формі, ще й змагатися – першачки це полюбляють. Діалог із Лисичкою – чудовий! звичайно, варто відредагувати і виправити помилки і опечатки