mail@urok-ua.com

Літературна Вікторина. Чи знаєте ви казки та їх героїв? Для учнів 1-3 кл

матеріал розрахований Навчити дітей слухати, відповідати на запитання . Розвивати увагу, мислення, мову. Виховувати любов до книги, бажання читати казки та інші твори.

 • : Максименко Людмила Володимирівна
 • : вихователь
 • : Тульчинська спеціалізована загальноосвітня школа – інтернат І-ІІІ ступенів – ліцей
 • Літературна Вікторина
Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
1382

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

 1. За такою цікавою літературною вікториною дійсно можна узагальнити знання учнів про казки. Думаю, що герої казок дітей зацікавили і захід пройшов якнайкраще. Дякую! Бажаю Вам творчих успіхів!

 2. Людмило Володимирівно! Дякую за цікаву розробку, яка буде корисна вчителям, що прагнуть урізноманітнювати дозвілля школярів. Завдання вікторини продумані, охоплюють велике коло учнівського читання. Театралізація робить захід динамічним, пожвавлює загальний ритм вікторини, сприяє розвитку читацьких інтересів, несе значне виховне навантаження. Успіхів Вам і надалі!

 3. Даний захід спияв створенню умов для формування читацьких умінь, узагальнення і систематизація знань про казки; розвиток читацької пам’яті, уваги, творчого мислення;.виховання прагнення до самостійного читання через можливість проявити свої знання і порівняти їх із знаннями інших учнів;. Автор молодець ,що залучила до заходу “Лисичку”

 4. Сподобалось , що в літературній вікторині присутні казкові герої , які задають завдання. Питання різнопланові, дають можливість першачкам використати свій власний досвід. гадаю, що подарунки отримали всі, а найголовніший подарунок – позитивні емоції.

 5. Дякую за матеріал! В ігровій формі, ще й змагатися – першачки це полюбляють. Діалог із Лисичкою – чудовий! звичайно, варто відредагувати і виправити помилки і опечатки