Літературна вікторина “Улюблені казки”

Автор публікації
Автор матеріалу: Літературна вікторина “Улюблені казки”
ПІБ автора: Шліхта Надія Леонідівна
Посада: вихователь ГПД
Місце роботи: Тилявський НВК

Метою вікторини навчити дітей слухати, відповідати на запитання; пробуджувати бажання учнів читати і знати якомога більше казок; розвивати пам’ять, мислення, мовлення, творчі здібності; виховувати інтерес до читання, любов до книги.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Зміст заходу відповідає обраній формі, меті, віковим особливостям дітей. Тільки не зрозуміла, як використовувалися виставка книг, ілюстрації; звичайно, бракувало презентації або відеоматеріалів, які б ще більше зацікавили дітей. До конкурсу “Кращий математик” рекомендовано лише три запитання. Цікаво проводилося оцінювання. Дякую.

  2. Захід дивовижний. Діти пригадали стільки казок. Цікаві конкурси на логіку і кмітливість (взяла для себе на замітку). Творчий підхід і продуманість кожного конкурсу зробив цей захід цікавим для дітей.

  3. Мені дуже сподобався захід, хоча з усіма подібними вправами та іграми я вже була знайома і не дізналася якихось нових . Проте, не можу не сказати Вам про ” Яка казка сама найулюбленіша?”, можливо, ви ненавмисне допустили помилку. Загалом же захід цікавий.

  4. Подібні заходи захоплюють дитину. Непомітно для себе учні здобувають необхідні знання, вчаться мислити, працювати, розмірковувати, висловлюватись. Враховано вікові особливості учасників вікторини. Конкурси цікаві.

  5. Автор літературної вікторини однозначно креативний. Так гарно усе продумано. Мені сподобались усі конкурси заходу, адже вони дуже цікаві. Учні мали хорошу можливість чудово провести час, розвиваючи свою творчість, мислення, пам*ять та читацький інтерес. Раджу вчителям використати таке цікаве напрацювання. Дякую.

  6. цікава літературна вікторина.Діти вдома малювали своїх улюблених казкових героів,малюнками прикрашено клас.Вдало підібрані конкурси:на спостережливість,увагу,кмітливість,артистичність.Цікаві завдання у чарівній торбинці,незвичайний кошик з яблуками-все це викликало у дітей зацікавленість.Гарно підведено підсумки-у кого більше квіточок.Дякую.