super@urok-ua.com

Методичні рекомендації “Використання дитячих іграшок як демонстраційний матеріал на уроках фізики”

Автор матеріалу: Методичні рекомендації “Використання дитячих іграшок як демонстраційний матеріал на уроках фізики”

Застосування іграшок сприяє виробленню експериментальних навичок і створює умови для творчої роботи над досліджуваним матеріалом.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Особливий респект. погоджуюсь з автором:” . Невдала демонстрація з іграшкою, ще більшою мірою, ніж з будь-яким приладом, порушує хід уроку,… ” З практики був випадок коли “поява” іграшки викликала дитячий щирий сміх. Спонтанний релакс тривав біля 5 хвилин.

  2. Важливо, що авторка використовує знайомі дітям предмети з метою проіллюструвати вивчені на уроках фізики явища . Це дає можливість глибше розуміти отримані знання, викликає інтерес до навчання, спонукає до досліджень

  3. Відомо, що фізика – це прикладна наука, тому демонстраційний матеріал, звичайно, необхідний. Використовуючи іграшки, учитель навчає своїх учнів, розвиває активізацію навчально-пізнавальної діяльності. Запропоновані методичні рекомендації допоможуть колегам. Дякую.

  4. Звісно, при навчанні фізиці велике значення має демонстраційний матеріал. Використання іграшок створює інтерес до уроку. Досліди з іграшками будуть для учнів одночасно і навчанням, і грою. Ваші рекомендації доречні для використання на практиці.