mail@urok-ua.com

Мультимедійна презентація до уроку літературного читання в 2 класі

Мультимедійна презентація до уроку літературного читання в 2 класі.
Урок №23.
Тема уроку ” У світі казки чарівної. Вступ до теми. Українська народна казка “Рукавичка”.”

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Мультимедійна презентація естетично оформлена, дитяча (у прямому значенні слова). Вважаю, що недостатньо завдань до української народної казки “Рукавичка” (саме така тема уроку). Порада: писати на слайдах пропоноване завдання. Дякую.

  2. Мультимедійна презентація до уроку “У світі казки чарівної” яскрава, насичена завданнями. Це гарний посібник до вступу по даній темі. Але коли не читаєш конспект, то не зрозуміло завдання слайду 8. Відповіді кросворду не відповідають до теми “Казка”. Дякую!

  3. Мультимедійна презентація виконує освітню, розвивальну, інформаційну, виховну функції. Поетапно представлена робота з навчальної теми. Також цей матеріал можна використати і на підсумкових уроках з теми “Казка”. Дякую.

  4. При перегляді презентації ми бачимо цікаві етапи роботи автора з дітьми. При бажанні кожен може швидко підігнати дану роботу під свій клас або тему. Дана робота буде корисна багатьом вчителям початкових класів.

  5. Презентацією можна скористатися до аналогічного уроку. Варто лише продумати конспект під свій дитячий колектив. Адже презентація якрава, продумана, простежуються необхідні етапи. Дякую.