Нестандартний урок позакласного читання в 2 класі

Автор публікації
Автор матеріалу: Нестандартний урок позакласного читання в 2 класі
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: Криворізька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІст. №4

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Реалізація системи дидактичних ігор на уроках читання в початковій школі зумовлюються концептуальними положеннями та державними вимогами реформування освіти в Україні, спрямованими на становлення особистості молодшого школяра шляхом виявлення і цілісного розвитку здібностей, формування вмінь та бажання вчитися. Кожен рік навчання у початковій школі – це особливий ступінь розвитку дитини. Одним із головних результатів цих етапів навчання є повноцінні читацькі уміння і навички, адже сформовані навички читання – одна з важливих умов успішного навчання в школі.


Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Згодна з попередніми коментарями, цікавий конспект, ви підійшли творчо до казок, де діти очікували казкових героїв та знайомилися з ними, зацікавлено відповідали на питання, добре, що поділилилися своїм набутим досвідом роботи. Дякую за урок.

  2. Познайомилася з конспектом Вашого уроку. Побудова логічна, нестандартна. Урок має велике виховне значення: прищеплює любов до читання. Матеріал уроку можна використовувати як в урочної так і в позаурочної діяльності.

  3. Нестандартна форма роботи завжди цікавить учнів. Гарний тон уроку задав організаційний момент. До дітей завітали казкові герої, які допоможуть створити особливу атмосферу заняття.Учитель також запропонувала учням ділову гру-телестудія. Сподобалось творче домашнє завдання. Дякую.

  4. Впевнена, що після такого уроку пізнавальний інтерес до читання підвищиться, а , отже, й покращиться навичка читання. Зміст уроку наповнений дидактичними іграми, сприяє розвитку мовлення учнів. Презентація відповідає діючим вимогам.

  5. Цікава розробка! Сучасно, креативно. Думаю, діти працюють із задоволенням й отримують масу позитивних емоцій від уроку.