Пізнавальна передача про зимуючих птахів

Автор публікації
Автор матеріалу: Пізнавальна передача про зимуючих птахів
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Осівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Для того, щоб пробудити в кожному серці милосердя до пернатих, без яких наше життя було б сумним, одноманітним і неможливим, для того, щоб діти більше цікавинок дізналися про птахів, про їх значення для людини і було проведено цей захід. Матеріал простий для спийняття, водночас захоплюючий і цікавий. Спробуйте використати його для себе – і ви не пошкодуєте.

Вікно перегляду документа

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Коли шукаю щось цікаве для роботи, то завжди міняю, додаю, переробляю, а цей сценарій використав без змін. Дякую за презентацію, велике спасибі за творчий підхід. Цікаво, пізнавально. Уявляю, скільки часу потрачено. Ви – молодчинка. Чекаю нових розробок!

  2. Цю передачу можна було б розпочати з живої Книги природи. Напередодні заходу провести екскурсію в природу. Вийшла б жива мова. В.О.Сухомлинський Вас би за це похвалив. Матеріалу багато, гарний сценарій. Та от передача з презентацією розбігаються. Варто і за годівнички подбати для зимуючих пернатих. Сподіваюсь Ви це робите.

  3. Сама анотація вже викликає бажання використати даний матеріал. Надзвичайно гарна сучасна розробка. А презентація така чудова, що такої ще й не зустрічала. Вдало підібраний матеріал : багато інформації про птахів, є легенди, крилаті вислови, прекрасний заклик. І з фото видно, що вчителем пророблена плідна робота. Думаю, що учні отримали хороше уявлення про різновиди птахів та про допомогу їм. Таке напрацювання заслуговує на увагу. Дякую!

  4. Прекрасна розробка-свято. учні все самі розповідають, багато цікавої корисної інформації, наочності, гарна презентація. Вчитель – розумничка!