mail@urok-ua.com

Пізнавальна передача про зимуючих птахів

Для того, щоб пробудити в кожному серці милосердя до пернатих, без яких наше життя було б сумним, одноманітним і неможливим, для того, щоб діти більше цікавинок дізналися про птахів, про їх значення для людини і було проведено цей захід. Матеріал простий для спийняття, водночас захоплюючий і цікавий. Спробуйте використати його для себе – і ви не пошкодуєте.

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
447

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Цю передачу можна було б розпочати з живої Книги природи. Напередодні заходу провести екскурсію в природу. Вийшла б жива мова. В.О.Сухомлинський Вас би за це похвалив. Матеріалу багато, гарний сценарій. Та от передача з презентацією розбігаються. Варто і за годівнички подбати для зимуючих пернатих. Сподіваюсь Ви це робите.

  2. Сама анотація вже викликає бажання використати даний матеріал. Надзвичайно гарна сучасна розробка. А презентація така чудова, що такої ще й не зустрічала. Вдало підібраний матеріал : багато інформації про птахів, є легенди, крилаті вислови, прекрасний заклик. І з фото видно, що вчителем пророблена плідна робота. Думаю, що учні отримали хороше уявлення про різновиди птахів та про допомогу їм. Таке напрацювання заслуговує на увагу. Дякую!

  3. Прекрасна розробка-свято. учні все самі розповідають, багато цікавої корисної інформації, наочності, гарна презентація. Вчитель – розумничка!