mail@urok-ua.com

Поради батькам “Поведінка дитини в конфліктних ситуаціях”

Одне з основних завдань батьків – навчання дітей навичкам мистецтва спілкування, які в майбутньому допоможуть будувати комунікацію з різними людьми, нормально адаптуватися в суспільстві, не боятися самих різних ситуацій.

Поради батькам

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Запропоновані поради допоможуть батькам уникати конфліктних ситуацій, захищатимуть від булінгу. Рекомендації допоможуть батькам та дітям краще розуміти одне одного, чути та доброзичливо спілкуватися. Дякую.

  2. Актуальна тема. Батьки повинні приділяти дітям увагу, спілкуватися з ними. Вчити дітей поваги до співрозмовника, толерантності. Дуже важливо застерегти дітей від булінгу. І розібратися, коли він виник.

  3. Якщо учні проявлятимуть розуміння один до одного, то і конфліктних ситуацій можна буде уникнути. Порушена тема є важливою , тому дякую за її висвітлення! Бажаю успіхів у роботі з учнями та батьками!

  4. Доброта та милосердя – це два людських крила, що зможуть підняти кожного із нас до значних вершин, тому не потрібно проявляти нерозуміння та агресію. На жаль, дуже багато є причин для створення конфліктних ситуацій. Тому поради для батьків – це гарний дзвіночок до ще більшої пильності над поведінкою своїх дітей. Дякую.