Посібник “Ігрові технології в початкових класах”

Автор публікації
Автор матеріалу: Посібник “Ігрові технології в початкових класах”
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Даний посібник містить дидактичні ігрові вправи та прийоми, які допоможуть максимально активізувати навчально-пізнавальну діяльність учнів на уроках, в позаурочний час і водночас сприятимуть підвищенню якості навчання, забезпеченню емоційного благополуччя та психологічного комфорту кожній дитині вже з перших днів навчання у школі.

В процесі проведення уроків з елементами гри реалізовуються ідеї співдружності, змагання, самоуправління, виховання відповідальності кожного за результати своєї праці, а основне – інтерес дітей до навчання. Ігрові форми допоможуть залучити пасивних учнів до систематичної розумової праці, дадуть змогу дитині відчути успіх, повірити в свої сили.

Посібник

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Даний посібник допоможе максимально активізувати учнів на уроках. Яких тільки дидактичних ігор тут немає: віршики, лічилки, загадки, цікаві вправи. Збірник дуже цікавий та корисний. Велике спасибі автору за його працю!

  2. Матеріал даного посібника можна використовувати як при підготовці до уроків, так і для підготовки до різних конкурсів з української мови, літературного читання. Дуже зручно, що вчителька систематизувала матеріал по предметах та темах. Використання ігрових моментів під час занять сриятиме не лише всебічному розвитку, а й піднесе зацікавленість до навчання. Дякую, пані Світлано!