mail@urok-ua.com

Посібник (кросворди, головоломки, криптограми, зашифровки, загадки, схеми, ігри та інформаційно-пізнавальні цікавинки, побудовані на програмному матеріалі) природознавства для початкових класів

Зміст посібника складають: кросворди, головоломки, криптограми, зашифровки, загадки, схеми, ігри та інформаційно-пізнавальні цікавинки, побудовані на програмному матеріалі з природознавства.

В посібнику поданий матеріал, що розвиває пізнавальну активність, виробляє самостійність мислення.

Посібник адресований учням та вчителям початкових класів, вихователям груп продовженого дня для використання на уроках природознавства, у позакласній та позаурочній роботі, а також у сімейному колі.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
288

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Тематика цікавих завдань,загадок,кросвордів,головоломок,криптограм,схем безпосередньо пов”язана з навчальним матеріалом з природознавства,але охоплює й позапрограмові факти,які можна використати в позакласній роботі,або як завдання для обдарованих учнів.Дякую

  2. Зміст посібника насичений цікавими творчими завданнями для дітей. Такі матеріали розвивають логічне мислення, креативність, пам’ять, що є важливими складовими навчально-виховного процесу сучасної школи. Дякую.

  3. Посібник корисний. Можна користуватися і на уроках природознавства, і в житті, і в позакласній роботі. Велике спасибі від мене і від учнів. Оов”язково скористаємось.