super@urok-ua.com

Презентація до години спілкування в 1-4 кл.

Автор публікації
Автор матеріалу: Презентація до години спілкування в 1-4 кл.
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Чернівецька СШ І ст. №35

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду презентації
Короткий опис презентації

Презентація присвячена народним промислам Буковини, що є важливою частиною культурної спадщини регіону. Автор, Боднар Вікторія Олександрівна, розкриває різноманітність мистецтв, зокрема:

  • образотворче мистецтво
  • декоративно-прикладне мистецтво
  • театральне мистецтво

Серед відомих митців Буковини – Дмитро Гнатюк, Ані Лорак, Володимир Івасюк та інші. Основні народні промисли включають:

  1. Різьблення
  2. Лозоплетіння
  3. Гончарство
  4. Писанкарство

Ці ремесла відображають унікальну культуру та традиції регіону.

()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Проведення таких уроків відіграє важливу роль в ознайомленні з народними промислами своєї місцевості. Знання історії та традицій народу розвиває у дітей вміння розпізнавати і порвінювати твори мистецтва, а це розширює і збагачує їхній світогляд. Дякую.

  2. Так, вчитель ознайомлює учнів із різними видами мистецтва. Це пізнавально для учнів, а також для дорослих. Хоч презентація не є надто об”ємною, але висвітлює представників мистецтва – творчих людей, на яких потрібно рівнятися.

  3. Презентація повчальна. Матеріали про різьбярство, лозоплетіння, писанкарство, гончарство та їхніх митців цікава і для мене, використаю в себе на уроці. Велике спасибі!

  4. Автор підготувала і показала ілюстрований матеріал про народні промисли Буковини у вигляді презентації. На мою думку, поставлену мету досягнуто. Дану презентацію вважаю успішною. Щиро дякую.