mail@urok-ua.com

Презентація “Птахи просять допомоги”

Метою даної презентації є поглиблення та закріплення знань учнів про зимуючих птахів рідного краю, формування уявлень дітей про важке життя пернатих, виховання дбайливого ставлення та бажання допомагати птахам взимку.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Велика подяка за таку не тільки інформативну, але й цікаву презентацію! Хоча зроблена для початкових класів її не тільки можна, а просто необхідно використовувати і для роботи з дошкільнятами! Використані фотографії, як ніяка розповідь, показують тяжкі умови ВИЖИВАННЯ птахів взимку. А, інформація про підгодовування яйцем і яблуком для мене є відкритям. Вік живи – вік учись! Дякую!)

  2. Оксано Андріївно! Дякую за прагнення формувати навички екологічної культури наших школярів. Презентація є корисною, оскільки детально описуються причини та наслідки байдужості людей, значна увага приділяється пташиному меню. Офрмлення матеріалу потребує доопрацювання. Успіхів!

  3. Оксана Андріївна взяла цікаву тему для учнів початкової школи. Дуже добре описала місце зимівлі птахів,види харчування кожного птаха. ПО фотозвіту видно,що після перегляду ваші учні виготовили домівки для птахів.
    Але у меня для вас порада : при створенні презентації використовуйте однотонний фон ,так як ваш кольоровий текст не читається .