Презентація – творчість М.В. Лисенка

Автор публікації
Автор матеріалу: Презентація – творчість М.В. Лисенка
Посада: вчитель музичного мистецтва
Місце роботи: Семенівська ЗШ І-ІІІ ст.

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Презентація – творчість М.В. Лисенка
Дану презентацію можна застосувати при проведенні уроку мистецтва у 8 класі на тему “Українське мистецтво романтизму та реалізму”. Також можна використати на уроці художньої культури в 10 класі при вивченні теми “Музична культура 19 ст. М.Лисенко – основоположник національної композиторської школи”.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Дякую за роботу. Матеріал підібрано вдало. Але автору треба ще раз перечитати вимоги до змісту презентації: шрифт, кольори тощо. Людина може одночасно запам‘ятовувати не більше трьох фактів, висновків, визначень. Це важливо.Успіхів вам!

  2. Для мене, як для класного керівника, цікаво знайомитися з роботами інших вихователів, дізнаватися про щось нове, цікаве, пізнавати своїх геніів. Цікаво, але мені здалося, що шрифт маленький, тексту на одному слайдові забагато. Творчості і натхнення вам.

  3. Презентація знайомить учнів із життєвим шляхом Лисенка. Матеріал стане у нагоді вчителям-предметникам, під час проведення виховної години, для загального розвитку. Фото допомагає краще сприймати інформацію.

  4. Матеріал, використаний для створення презентації – змістовний, цікавий. Але, за вимогами до презентацій тексту на кожному слайді – забагато і шрифт дрібний(рекомендується – не менше ніж кегль 24 ), а також, колір шрифту має бути однаковий у всій презентації. Вдало підібрано фотоматеріали. Дякую!

  5. Шановно, колего! Ваш матеріал можно використовувати як на уроках художньої культури так і на виховних заходах. Учні, переглядаючи презентацію, краще запам’ятовують програму, вони з цікавістю береть участь в обговорені, висловлюючи свої думки. Успіхів вам.