Презентація “Життя і творчість Вільяма Шекспіра”

Автор публікації
Автор матеріалу: Презентація “Життя і творчість Вільяма Шекспіра”
Посада: вчитель англійської мови
Місце роботи: Бердичівська СЗОШ № 8 І-ІІІ ст.

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Презентація “Життя і творчість Вільяма Шекспіра” прийде на допомогу вчителю та учням під час вивчення біографічних даних та творчих здобутків відомого письменника на уроках англійської мови. Матеріал підготовлений для учнів середньої та старшої школи.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Учитель англійської мови створила презентацію про життя і творчість відомого письменника. Слайдовий матеріал подано іноземною мовою ( англійською), використовуються ілюстрації. Матеріал можна використати і в позакласній роботі.

  2. Пізнавальна інформація про життя і творчість Вільяма Шекспіра використана в презентації. Вона допоможе розширити світогляд учнів про поета. Коректно і стисло розповідається про сімейне життя англійського драматурга і актора. Добре обумовленим вважаю присутність слайда про Шекспірівський театр Глобус.

  3. Презентація має на меті ознайомити учнів з біографією Шекспіра, разом з тим, вдосконалити знання з іноземної мови. Гадаю, можна використати даний матеріал і на уроці зарубіжної літератури як міжпредметний зв*язок.