mail@urok-ua.com

Проект «Не зривай первоцвітів»

Проект в 2 класі

 • : Черненко Юлія Олексіївна
 • : вчитель початкових класів
 • : Михайло-Лукашівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
 • Проект «Не зривай первоцвітів»
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
2065

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

 1. Тема проекту обрана вдало. Я повністю погоджуюсь із коментарем Марини Юрченко, так як її відгук є доволі об*єктивним. Дуже важливо учням мотивувати, чому не можна зривати первоцвітів. Дякую.

 2. Мені сподобався ваш проект так як він грамотно побудований і підбір заходів логічно пов’язаний для отримання позитивного результату у вихованців. Діти відчувають потребу в спілкуванні з природою, вчаться любити природу, спостерігати, співпереживати, розуміти, що наша Планета не може жити без рослин, так як вони не тільки очищають повітря, але і лікують людей від хвороб. Здорово, що в молодшому шкільному віці ви починаєте прищеплювати цю любов.

 3. На початку учні займались дослідженням літератури з певного питання,збирали відповідну інформацію. На наступному етапі проводили спостереження у природі, збирали народні прикмети прислів*я, присутня підсумкова таблиця.

 4. Тема дуже хороша, але розкрита якось дивно. Чи то і не розкрита взагалі.Так, загальна інформація (що є занадто науковою), загадки, спостереження – це є. Але якщо є тема ” Не зривай…”, то має бути вичерпне пояснення на “Чому?” І цим самим ми виховуємо бережливе ставлення до природи, яке зазначене в меті, але також відсутнє.