mail@urok-ua.com

Проект «Не зривай первоцвітів»

Проект в 2 класі

Вікно перегляду документа

  • : Черненко Юлія Олексіївна
  • : вчитель початкових класів
  • : Михайло-Лукашівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Проект «Не зривай первоцвітів»
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Тема проекту обрана вдало. Я повністю погоджуюсь із коментарем Марини Юрченко, так як її відгук є доволі об*єктивним. Дуже важливо учням мотивувати, чому не можна зривати первоцвітів. Дякую.

  2. Мені сподобався ваш проект так як він грамотно побудований і підбір заходів логічно пов’язаний для отримання позитивного результату у вихованців. Діти відчувають потребу в спілкуванні з природою, вчаться любити природу, спостерігати, співпереживати, розуміти, що наша Планета не може жити без рослин, так як вони не тільки очищають повітря, але і лікують людей від хвороб. Здорово, що в молодшому шкільному віці ви починаєте прищеплювати цю любов.

  3. На початку учні займались дослідженням літератури з певного питання,збирали відповідну інформацію. На наступному етапі проводили спостереження у природі, збирали народні прикмети прислів*я, присутня підсумкова таблиця.

  4. Тема дуже хороша, але розкрита якось дивно. Чи то і не розкрита взагалі.Так, загальна інформація (що є занадто науковою), загадки, спостереження – це є. Але якщо є тема ” Не зривай…”, то має бути вичерпне пояснення на “Чому?” І цим самим ми виховуємо бережливе ставлення до природи, яке зазначене в меті, але також відсутнє.