Проект “Рекомендації до режиму дня школяра”

Автор публікації
Автор матеріалу: Проект “Рекомендації до режиму дня школяра”
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Коростенський міській колегіум

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Практичне вправляння молодших школярів щодо правильного розподілу свого часу впродовж дня та здорового способу життя. На зразку неправильного режиму дня уявного хлопчика Сашка, діти навчаються бачити помилки і складати свій розклад, враховуючи рекомендації своїх однокласників.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Ваш проект – це заклик до ведення здорового способу життя. Вважаю, що учням було цікаво працювати за поданими рекомендаціями і вони врахували всі поради наставника. Така інформація є корисною і для старшого покоління, тому що , на жаль, не всі дотримуються правильного режиму дня. Дякую!

  2. Олена Миколаївна знайомить з проектом який сприяє використанню учнями правил режиму дня з метою набуття здорового способу життя. Дуже чудова і змістовна презентація.

  3. Чудова публікація, несе багато корисної інформації. Звичайно, знадобляться Ваші напрацювання. Режим дня — це правильний розподіл у часі і своєчасна зміна різних видів діяльності. Якщо режим дня відповідає віку, стану здоров’я і індивідуальним особливостям дитини, це сприяє нормальному функціонуванню всього організму, оберігає нервову систему від втоми.

  4. До проекту додана мультимедійна презентація. Оленою Миколаївною окреслено етапи проведення проекту, наведено неправильний режим дня, який слід виправити. Учні на помилках хлопчика Сашка набувають знань і вмінь планування свого продуктивного режиму дня.