mail@urok-ua.com

Проект “Рекомендації до режиму дня школяра”

Практичне вправляння молодших школярів щодо правильного розподілу свого часу впродовж дня та здорового способу життя. На зразку неправильного режиму дня уявного хлопчика Сашка, діти навчаються бачити помилки і складати свій розклад, враховуючи рекомендації своїх однокласників.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
254

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Олена Миколаївна знайомить з проектом який сприяє використанню учнями правил режиму дня з метою набуття здорового способу життя. Дуже чудова і змістовна презентація.

  2. Чудова публікація, несе багато корисної інформації. Звичайно, знадобляться Ваші напрацювання. Режим дня — це правильний розподіл у часі і своєчасна зміна різних видів діяльності. Якщо режим дня відповідає віку, стану здоров’я і індивідуальним особливостям дитини, це сприяє нормальному функціонуванню всього організму, оберігає нервову систему від втоми.

  3. До проекту додана мультимедійна презентація. Оленою Миколаївною окреслено етапи проведення проекту, наведено неправильний режим дня, який слід виправити. Учні на помилках хлопчика Сашка набувають знань і вмінь планування свого продуктивного режиму дня.