Розробка конспекту флешмобу! На тему: «Золоті фарби осені»

Автор публікації
Автор матеріалу: Розробка конспекту флешмобу! На тему: «Золоті фарби осені»
Посада: вчитель образотворчого мистецтва
Місце роботи: КЗШ № 108

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Організація позаурочної діяльності учнів, у тому числі дозвільної, є дуже важливою у будь-якій школі. Заняття й спілкування зі школярами у більш-менш вільних умовах, що не обмежені рамками уроку, допомагають учителеві краще пізнати дітей, виявити їх таланти, налагодити стосунки, пережити щасливі миті спільної діяльності, творчості.

На сучасному етапі форми позаурочної роботи досить різноманітні. Стрімке зростання інформаційних технологій змінює сам формат співпраці учня й учителя, дає можливість оперативно реагувати на будь-які прояви в підлітковому й молодіжному середовищі, зацікавлювати дітей близькими й зрозумілими їм сучасними формами роботи. Флешмоб (від англ. flash – спалах, мить, mob – натовп; перекладається як “миттєвий натовп”) – це заздалегідь спланована масова акція, в якій велика група людей (мобери) з’являється в громадському місці, виконує заздалегідь обговорені дії (сценарії) і потім розходиться.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Хочеться відзначити позитивність флешмобів, адже вони благотворно впливають на спихологічний стан учасників, сприяють вираженню емоцій, допомагають звільнитися від скутості, розвивають почуття колективізму, єдності. Це досить сучасна і цікава форма роботи. Дякую.