mail@urok-ua.com

Розвиток пам’яті молодших школярів методами ейдетики

Ейдетика – це безмежні можливості для творчого вчителя. Це майданчик для розвитку дитячої уяви, пам’яті та інтелектуальних можливостей. Ейдетика позбавлена чітких меж та обмежень, що дає вчителю можливість самостійно підбирати прийоми та методи роботи. Інформація, подана на уроці за допомогою яскравих образів, асоціацій чи піктограм, швидко, легко, а головне надовго закарбовується в пам’яті школярів.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Цікава методика розвитку пам’яті дітей. Цікаво ознайомитися з теоретичною базою, але не завадили б ще і приклади застосування .Добре, що вчителю надається можливість самостійно вибирати методи та прийоми роботи. Дякую.

  2. Ейдетика – цікава методика розвитку пам’яті дитини. Всі ми знаємо, що саме гарна пам’ять є запорукою успішного навчання. Автор цікаво підійшов до потреби вчителя застосовувати дану методику але немає запропонованих прикладів використання даного методу, опису його структури для вчителів що незнайомі з даним методом.

  3. За два місяці дописів на сайті вдалося зустрітися з великою кількістю талановитих конспектів. І лише сьогодні вперше зустрічаю таку важливу статтю. А справді ж, перш за все, слід навчити дітей запам’ятовувати. Ейдетика, мнемотехнології – це саме те… Дякую.