Сценарій позакласного заходу «Гоголь і Україна»
Автор публікації
Вчитель російської мови, зарубіжної літератури
Місце роботи: Загальноосвытня школа І-ІІІ ступенів №7 Бердянської міської ради
Посада: Місце роботи: Загальноосвытня школа І-ІІІ ступенів №7 Бердянської міської ради
Сценарій позакласного заходу «Гоголь і Україна»
Літературно-музична композиція з елементами інсценування. Позакласна діяльність спрямована на забезпечення потреб особистості у творчій самостійній діяльності за інтересами, стимулювання її творчого самовдосконалення. Позакласна робота є однією складовою виховного процесу, продовжує формувати у підростаючого покоління інтерес до предмету. Розвиває творче мислення учнів, їх пізнавальну діяльность.
Сценарій заходу
Вікно перегляду документа
Використання музики, інсценізації здатні урізноманітнити та оживити роботу на уроці. Це підвищує інтерес учнів до предмету. Такі епізоди створюють на уроці благотворну емоційну атмосферу для сприйняття та поглиблення розуміння літературних творів. Хочеться побажати Вам успіху та творчих злетів.
Цікавий, змістовний сценарій у формі літературно-музичної композиції. Особливого колориту надає інсценування уривків із творів М.В.Гоголя. Захід сприяє поглибленню знань про життєвий і творчий шлях відомого письменника. Дякую. Кожукало Н.
Тема “Гоголь та Україна” є невичерпною, тому потребує дослідження, а Вам вдалось її гарно розкрити, Чудовий виховний захід , що не залишиться поза увагою школярів, Дякую за порушення такої цікавої теми!
Нарешті я побачила сценарій справжнього свята: з музикою, уривками творів, декламацією. Гарно, повчально і цікаво.Такий захід не дасть сумувати учням і надовго запам’ятається. Дякую автору! Я проводжу Гоголь-фест у школі, та ваша розробка мені дуже сподобалася.
Позакласна робота з предмету є однією із важливих форм навчально- виховного процесу. Сценарій позакласного заходу служить засобом поглиблення , систематизації знань про М.Гоголя. Успішно поєднано освітні й виховні завдання. Велике значення надається інсценізаціям. Опрацьовано багато додаткової літератури. Дякую за цікаву роботу.
На позакласному заході відстежується принцип свідомості і активності в роботі учителя і учасників. Органічно вписуються інсценізації з відомих гоголівських творів. Знання присутніх збагачуються інформацією з життя і творчості відомого митця. Витончено проведено лінії зв язку між персонажами повісті “Тарас Бульба” і громадянами сучасної України ( чого в них можна повчитися).
Лучія Тимофіївна пропонує використати у педагогічній діяльності літературно-музичну композицію, яка закликає до творчості, роздумів, пробуджує інтерес до даного предмету. Розробка має великий виховний потенціал через художні образи.