mail@urok-ua.com

Сценарій позакласного заходу «Гоголь і Україна»

Сценарій позакласного заходу «Гоголь і Україна»
Літературно-музична композиція з елементами інсценування. Позакласна діяльність спрямована на забезпечення потреб особистості у творчій самостійній діяльності за інтересами, стимулювання її творчого самовдосконалення. Позакласна робота є однією складовою виховного процесу, продовжує формувати у підростаючого покоління інтерес до предмету. Розвиває творче мислення учнів, їх пізнавальну діяльность.

Сценарій заходу

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
512

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Тема “Гоголь та Україна” є невичерпною, тому потребує дослідження, а Вам вдалось її гарно розкрити, Чудовий виховний захід , що не залишиться поза увагою школярів, Дякую за порушення такої цікавої теми!

  2. Нарешті я побачила сценарій справжнього свята: з музикою, уривками творів, декламацією. Гарно, повчально і цікаво.Такий захід не дасть сумувати учням і надовго запам’ятається. Дякую автору! Я проводжу Гоголь-фест у школі, та ваша розробка мені дуже сподобалася.

  3. Позакласна робота з предмету є однією із важливих форм навчально- виховного процесу. Сценарій позакласного заходу служить засобом поглиблення , систематизації знань про М.Гоголя. Успішно поєднано освітні й виховні завдання. Велике значення надається інсценізаціям. Опрацьовано багато додаткової літератури. Дякую за цікаву роботу.

  4. На позакласному заході відстежується принцип свідомості і активності в роботі учителя і учасників. Органічно вписуються інсценізації з відомих гоголівських творів. Знання присутніх збагачуються інформацією з життя і творчості відомого митця. Витончено проведено лінії зв язку між персонажами повісті “Тарас Бульба” і громадянами сучасної України ( чого в них можна повчитися).

  5. Лучія Тимофіївна пропонує використати у педагогічній діяльності літературно-музичну композицію, яка закликає до творчості, роздумів, пробуджує інтерес до даного предмету. Розробка має великий виховний потенціал через художні образи.