mail@urok-ua.com

Сценарій родинного свята “Батьківська кав`ярня”

Сценарій родинного свята

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(4 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
9394

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 коментарів

 1. Сценарій насичений цікавими родзинками, можна запозичити багато ідей. Такі посиденьки об’єднують, згуртовують дітей з батьками. Підібрані конкурси веселі, пізнавальні. Сподобалася сценка “У пошуках щастя”. Дякую.

 2. Я вважаю, що колеги із Вашої роботи зможуть використати деякі матеріали і у своїй позакласній роботі. Гарна назва заходу, привертає увагу. Робота рясніє цікавинками. Дякую за хороші ідеї!

 3. Назва роботи сподобалася, вважаю, що дуже приємно не тільки поспілкуватися на словах, а й посидіти за кавою чи чаєм, а ще краще з дітьми, що саме і створили ви після заходу. Цікаві завдання були “Батьківські клопоти” та “Угадай слово”, добре, що лунали пісні.

 4. Батьки мало часу проводять зі своїми дітьми. Для багатьох батьків-обов’язок нагодувати й одягти. А вислухати, зрозуміти, допомогти. Ви-молодець! Саме такі заходи згуртовують сім’ю.Сімейні свята дуже важливі у початковій школі.

 5. Родинні свята важливі для формування дружного шкільного колективу. Все продумано, є серйозність та жарти, пісні. Конкурси веселять, створюють гарний настрій. Бажано трішки відкорегувати злиття слів .

 6. Свято тематичне, але невідредагований текст заважає його сприймати повноцінно. Поясніть, будь ласка, чому два останні конкурси для батьків, написані російською мовою. Спасибі за сценарій.

 7. Ви- молодець, що проводите такі цікаві родинні свята для учнів, це зближує сім’ю,виховує дітей.Ви обрали різні веселі та серйозні конкурси та задання для свого свята.Дякую Вам.