mail@urok-ua.com

Сценарій родинного свята “Батьківська кав`ярня”

Сценарій родинного свята

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 коментарів

  1. Сценарій насичений цікавими родзинками, можна запозичити багато ідей. Такі посиденьки об’єднують, згуртовують дітей з батьками. Підібрані конкурси веселі, пізнавальні. Сподобалася сценка “У пошуках щастя”. Дякую.

  2. Я вважаю, що колеги із Вашої роботи зможуть використати деякі матеріали і у своїй позакласній роботі. Гарна назва заходу, привертає увагу. Робота рясніє цікавинками. Дякую за хороші ідеї!

  3. Назва роботи сподобалася, вважаю, що дуже приємно не тільки поспілкуватися на словах, а й посидіти за кавою чи чаєм, а ще краще з дітьми, що саме і створили ви після заходу. Цікаві завдання були “Батьківські клопоти” та “Угадай слово”, добре, що лунали пісні.

  4. Батьки мало часу проводять зі своїми дітьми. Для багатьох батьків-обов’язок нагодувати й одягти. А вислухати, зрозуміти, допомогти. Ви-молодець! Саме такі заходи згуртовують сім’ю.Сімейні свята дуже важливі у початковій школі.

  5. Родинні свята важливі для формування дружного шкільного колективу. Все продумано, є серйозність та жарти, пісні. Конкурси веселять, створюють гарний настрій. Бажано трішки відкорегувати злиття слів .

  6. Свято тематичне, але невідредагований текст заважає його сприймати повноцінно. Поясніть, будь ласка, чому два останні конкурси для батьків, написані російською мовою. Спасибі за сценарій.

  7. Ви- молодець, що проводите такі цікаві родинні свята для учнів, це зближує сім’ю,виховує дітей.Ви обрали різні веселі та серйозні конкурси та задання для свого свята.Дякую Вам.