mail@urok-ua.com

Сценарій свята для учнів 1-4 класів. Казка «Новорічні дива»

Мета:Донести дітям,що навіть під потворною зовнішністю може ховатись добре чуйне серце. Нагадати, що справжня дружба зароджується на безкорисливості, взаємній повазі та спільних інтересах.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дійсно, чарівне дійство завітало до Вашої школи. Активними учасниками стали учні 1-4 класів і з великим запалом та задоволенням шукали новорічні подарунки. Відгомін цього свята зігріватиме серця дітей увесь наступний рік, даруючи їм віру у дива.

  2. Справді, казковий сценарій, адже Снігова королева має чарівний пилок, який відроджує в серцях любов та віру в чудеса. Хороша ідея із діячами свята – Тролі, Гноми, Снігова королева. Я вважаю, що захід за таким сценарієм допоможе учням розкритися та отримати задоволення від участі у святі. Дякую!

  3. Цікавий новорічний сценарій для малят, що виходить завчасно, – хороша допомога для педагогів, які працюють у початковій школі: є можливість добре підготуватися з виступом на такому довгоочікуваному святі, як Новий рік. Незвичайний виховний момент і радісний настрій протягом усього заходу.