Сценарій виховного заходу для початкових класів “З родини йде життя дитини”
Автор публікації

ПІБ автора: Ярошевська Марія Казимирівна
Посада: вчитель початкових класівМісце роботи: Теребовлянський НВК
Наскільки корисна ця публікація?
Натисніть на зірочку, щоб оцінити!
Вікно перегляду документа
Стенди для школи
та дитячого садка
та дитячого садка
ТАКОЖ ВАС МОЖУТЬ ЗАЦІКАВИТИ

Вчитель основ здоров’я Крикун Світлана Анатоліївна
Цінність родини: шляхи до щасливого сімейного життяДосліджуйте, чому важлива родина та які фактори впливають на її щастя. Готовність до сімейного життя та функції сім’ї в одному місці!

Вчитель-дефектолог Григор'єва Юлія Валеріївна
Проект «Твоє життя йде з родини» у МаріуполіДослідницько-пошуковий проект в Маріупольській ЗОШ № 37 зміцнює родинні стосунки та розвиває критичне мислення учнів 4-го класу.

Вчитель початкових класів Громик Наталія Олександрівна
Квест до Святого Миколая: доброта та милосердя для дітейДолучайте дітей до квесту, який виховує милосердя та доброту через інтерактивні завдання про Святого Миколая!

Вчитель початкових класів Сидорчук Тетяна Ярославівна
Важливість Родинних Традицій: Свято Сімейних ЦінностейДізнайтеся, як сценарій родинного свята підкреслює важливість сім’ї через виступи дітей, пісні і конкурси, об’єднуючи покоління і традиції.

Вчитель початкових класів Стогній Світлана Миколаївна
Співпраця вчителів та батьків: програма «Орієнтири»Ознайомтесь із програмою «Орієнтири співпраці» для виховання свідомого громадянина України в навчанні й розвитку дітей.

Вчитель початкових класів Водолажко Лілія Іванівна
Що таке гейміфікація шкільного навчання і чому це важливий трендДосліджуйте, як гейміфікація перетворює навчання у захоплюючу гру, підвищуючи мотивацію та розвиток учнів.

Вчитель початкових класів Бурсук Ганна Ігорівна
Святкування Щедрого вечора у 2-Д класіПриєднуйтесь до святкування 'Щедрого вечора' з учнями 2-Д класу! Традиційні обряди, щедрівки та ігри чекатимуть на вас.
Батьки та вчителі повинні співпрацювати, тому що саме на них лежить велика відповідальність за формування особистості. З опублікованого матеріалу вчителям початкових класів можна запозичити чимало хороших ідей. Дякую!
Виховний захід спрямований на розвиток духовно-моральнних якостей молодших школярів.На мою думку,сценарій для дітей початкових класів можна дещо скоротити.Дуже сподобався підбір поетичного слова.Спасибі!
Дуже корисний захід! Адже найголовніше і найцінніше в житті-це сім’я. Спочатку та, у якій ти народжуєшся, а потім та, яку створюєш сам. Дуже важливо прищеплювати дітям любов до свого будинку. І школа теж повинна цьому сприяти. Тому такі свята, що проводяться в початковій школі дуже благотворно впливають на розвиток “здорової” особистості дитини. Цікава задумка заходу.
Матеріал виховної години змушує задуматись учнів про цінність того,що їм дають рідні люди у житті, вчить почуттю поваги й вдячності, знайомить з народними українськими традиціями. Дякую.