super@urok-ua.com

Сценарій виховного заходу для початкової школи «МОВ ПОГАНИХ НЕ ІСНУЄ В СВІТІ, Є ЛИШЕ ПОГАНІ ЯЗИКИ»

Автор публікації
Автор матеріалу: Сценарій виховного заходу для початкової школи «МОВ ПОГАНИХ НЕ ІСНУЄ В СВІТІ, Є ЛИШЕ ПОГАНІ ЯЗИКИ»
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Журівська філія I-III ст. Рогатинської СЗОШ I-III ст. №1

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Документ представляє сценарій виховного заходу на тему важливості рідної мови, під назвою «МОВ ПОГАНИХ НЕ ІСНУЄ В СВІТІ, Є ЛИШЕ ПОГАНІ ЯЗИКИ». Сценарій містить виступи дітей, які висловлюють свою любов до рідної країни, України, та рідної мови через вірші та пісні. Захід включає казкове дійство з персонажами Мавкою та звірятами, які обговорюють проблему втрати чистоти рідної мови серед молоді та занепад мовних традицій.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Прищеплення інтересу до знання державної мови, виховання патріотизму через вивчення культурної спадщини народу.У мові закладена мудрість народу. Хто не знає рідну мову, той не зможе пізнати історію свого народу і історію своєї Батьківщини,а ми вчителі є провідники до цього. Тому виховна робота не можлива в школі без проведення таких годин. Дуже цікавий захід особливо інсценізація

  2. Світлана Богданівна дбає про виховання мовної культури молодших школярів. В ігровій формі учнів навчають любити, берегти рідну мову. Віршований , музичний матеріал дібрано відповідно теми заходу. Дякую за гарну розробку!

  3. Цей сценарій легко і невимушено вчить любити рідну мову і рідну землю.З гумором демонструє недоліки нашого мовлення. Заставляє задуматись про те, що ми говоримо і як ми говоримо. І дуже вдало підібрана назва заходу.

  4. Дуже цікава інсценізація зустрічі звірят з Блудом, який завжди їх вводив в оману. Та звірятка зрозуміли, що без мови вони як без роду-племені. У такій грі можна навчити маленьких українців любити, цінувати і поважати свою рідну мову.