super@urok-ua.com

Сценарій виховного заходу до Всесвітнього дня поезії

Автор публікації
Автор матеріалу: Сценарій виховного заходу до Всесвітнього дня поезії
Посада: педагог-організатор, вчитель зарубіжної літератури
Місце роботи: ЗОШ І – ІІІ ст. с. Уладівське, Калинівський район, Вінницька область

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Чи задумувались ви коли-небудь, звідки в душі людини народжуються геніальні вірші? Від чого з’являється дивовижний дар, який спонукає звичайні слова звучати по-новому, від яких сильніше б’ється серце і захоплює подих?

Поетичне слово містить у собі якусь незриму, непомітну і водночас велику силу. Воно народжується не на Землі, а десь у височині блакитного неба.

Не підлягає сумніву, що поезія відіграє одну з провідних ролей у духовному збагаченні людини. Тому, рішенням генеральної конференції ЮНЕСКО було визначено 21 березня – Всесвітнім днем поезії. Це свято відзначається з 1999 року.

У житті все починається з чогось: річечка із струмочка, дерево із коріння. Так і в поезії. Т. Шевченко і Леся Українка, І. Франко і С. Єсєнін, О. Пушкін і М. Лермонтов, Л. Костенко і В. Стус… – ці імена входять в наше життя з дитинства і залишаться з нами до кінця. Кожний знаходить в них щось своє, близьке і зрозуміле. Духовно бідною залишається та людина, якій байдуже поетичне слово.

Кожен вірш — це сповідь поета, якийсь незабутній епізод з його життя. Переконатись в цьому мали змогу учні нашої школи 21 березня на виховному заході «Поезія – це завждит неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі», на якому звучали улюблені вірші відомих поетів. Також учасники свята мали можливість продекламувати свої перші творіння. І нехай, це перші спроби, проте – написані від душі. Всім було весело, цікаво, а найголовніше, що ніхто не залишився байдужим.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Для когось поезія – це цілий світ. Завдяки віршам ми навчаємось бути гуманнішими, відчувати красу у всіїх її проявах. Все вдало. Дякую!

  2. Доброго дня. Вітаю Вас з Весною і дякую за натхнення, “отримане” від читання Вашого сценарію. Якщо дозволите зауваження: гарні слова сказані про Анну Ахматову, а лише декілька її поетичних рядків – здалося – дуже мало))) З побажаннями усього найкращого

  3. Ліна Андріївна розробила гарний захід. Поезія – чудовий засіб виховання в учнів кращих рис характеру, почуттів. Готуючись до свята поезії діти спробували себе у ролі поетів, отже, розвивали свої творчі здібності.

  4. У даній розробці вчителька вдало поєднала українську та російську поезію за тематичним спрямуванням. Як на мене, то не вистачає музичного оформлення.