mail@urok-ua.com

Свято 8 Березня для учнів 1 класу

Свято 8 Березня для учнів 1 класу
Сценарій свята призначено для учнів 1 класу. Включає в себе вірші, сценку, частівки та пісні про маму, бабусю та дівчаток-однокласниць

Сценарій заходу

 • : Полякова Лариса Григорівна
 • : вчитель початкових класів
 • : Полтавська гімназія №13
 • Свято 8 Березня
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(5 оцінок. Рейтинг публікації: 4.2 з 5)
8974

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

 1. Цікавий сценарій! Рідніше людини, ніж мама, немає ні у кого. Виховувати в дітях любов до своїх близьких – просто необхідно. Якщо вони навчаться любити і поважати своїх батьків, то потім зможуть полюбити і своїх ближніх. Ви з цим завданням впоралися. Теплі, ніжні вірші включені в свято, а коли вони звучать з вуст дітей – це вдвічі приємніше.

 2. Дуже позитивне свято. Віршики прості і доступні. Дуже сподобалась сценка “Пиріг з сюрпризом”. Чудово, що дітки не оминули увагою і бабусь. Та найбільше я оцінила ідею з галереєю малюнків. Впевнена, що це був саме той момент, який викликав у матусь море позитивних емоцій.))

 3. Розробка даного заходу знадобиться багатьом колегам, адже вже розпочинається підготовка до святкування жіночого свята. Лариса Григорівна вміло скомпонувала хід свята, віршований матеріал чергується з музичним , має розважальний та виховний моменти.