mail@urok-ua.com

Українська література Презентація “Тарас Шевченко і Миронівщина”

З іменем Тараса Шевченка сьогодні ідентифікується Україна та українці. І хто б ти не був, де б не жив, той, хто перечитає “Кобзаря”, не зможе уявити своєї долі без Шевченка. Славетною сторінкою великого творчого життєпису Кобзаря є перебування поета у мальовничих куточках Київщини, на святій Миронівській землі.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Гарна презентація, якій передувала серйозна дослідницька краєзнавча діяльність. Переконалася, що вчителька проводить вагому позакласну роботу (ззкрема, зустріч із шевченкознавцем, поетичні твори учнів, відвідування музеїв). Але в презентаційній роботі використано дуже дрібний шрифт. Дякую. Успіхів!

  2. Сама люблю і часто використовую у своїй роботі презентації. Висловлююю подяку колезі за таку змістовну, оригінальну сторінку з життя великого Кобзаря! Сподобалося.

  3. Уклін учителю за дослідницьку працю,яку побудовано на співпраці з учнями.Чудесна презентація з багатогранним малознаним матеріалом.Дякую за незабутні славетні сторінки із життя Кобзаря!

  4. Цією презентацією я для себе розгорнула ще одну сторінку життя і творчості Великого Кобзаря на славній Миронівській землі. Учитель наводить цікаві факти, яким є документальне підтвердження. Видно, що велася ведика дослідницько- пошукова робота. І представлена презентація є цьому прикладом.Зачарувала Шевченкіана Миронівського краю. Радію за Ваших талановитих учнів – переможців конкурсів Вам , Любов Миколаївно, є ким пишатися!!! Дякую Вам , дуже хочеться показати цю презентацію своїм учням.

  5. Дуже цікаво подана маловідома сторінка із життя Т.Шевченка на Миронівській землі, адже розказано і показано карту перебування Кобзаря, представлено також авторські поезії преможниць конкурсів. Пізнавальна і творча розвідка. Дякуємо!