mail@urok-ua.com

Урок літератури рідного краю. Творчість Олександри Бурбело

Ця розробка стане у нагоді вчителям української літератури Вінниччини.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Для проведення уроку літератури рідного краю вчителька взяла твори неординарної особистості. Цікавим вважаю етап створення емоційної готовності, який був пов’язаний із темою, а потім не залишився без уваги у підсумку. Креативно відбувся поділ дітей на групи. Але те, що вчителька називає навчальною лекцією, насправді — коротке повідомлення. Дякую.

  2. Урок захоплює. Притча, яку вчитель використовує під час емоційної готовності до уроку, вражає. Учнів необхідно знайомити із творчим здобутком поетів та письменників рідного краю . Жаль, що життя буває несправедливим і ми втрачаємо можливість насолоджуватись новими творами поетеси.

  3. Надзвичайно цікавий урок літератури рідного краю. Знаєте, я була не знайома з такою письменницею та її творчістю, проте після Вашого конспекту уроку вирішила почитати. Я здивована! Шкода,що вже більше немає такого ангелика. Творчість цієї дівчинки дійсно заслуговує на увагу : розгляд на уроках літературного краю, позакласного читання. Я точно знаю, що у вересні проведу виховний захід присвячений Олександрі – діти повинні знати,що нам є ким пишатися. Дякую за розробку та бажаю Вам успіхів.