mail@urok-ua.com

Урок пам’яті «Голодомори в Україні»

Урок пам’яті «Голодомори в Україні»
До години спілкування, до класного часу.

Вікно перегляду презентації

  • : Прах Світлана Олексіівна
  • : вчитель початкових класів
  • : КЗО НВК №59 м.Дніпро
  • Презентація Урок пам’яті
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Завдяки даній презентації учні зможуть ознайомитися із історією України, зможуть збагнути пережиття наших пращурів, те горе, яке довелось пережити тисячам українців. До таких тем не можна бути байдужими, потрібно пам*ятати про героїв, цінувати життя!

  2. Із такими історичними сторінками учні повинні бути ознайомлені. Тема роботи дуже важлива, потребує розгляду. Презентація корисна, але необхідно допрацювати. Дякую!

  3. Тема патріотичного виховання сьогодні дуже актуальна. Мета, знайомство з ходом Голодомору, буде досягнута при використанні даного кматеріалу, який розкриває причини такої страшного події. Я навіть відразу згадала шкільну програму, а ваші діти отримають прекрасні знання.

  4. Тема дуже болюча для нашого народу, учні дійсно повинні про це знати. Але, як на мене, презентація недосконала: переобтяження текстом робить її нечитабельною, в текстах є орфографічні помилки, що недопустимо при показі учням. Вибачте за відвертість!

  5. Болюча тема для народу.Пронизана болем і стражданням.Презентацію дійсно можна використовувати ,як додаток до самої години спілкування, але як на мене в самій презетації йдеться про хронології голодоморів, тому потрібно її систематизувати(схеми,діаграми). А також перечитайте текст презетації ( в тексті є задвоення)