Виховна година “Для юних – це вже давнина”

Виховувати повагу до учасників бойових дій Другої Світової війни, гордість за своїх земляків і Батьківщину, мужність, почуття патріотизму, любов до Батьківщини, до історії свого народу.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Марино Олексіївно! Вітаю ще раз! Дякую за розробку, яка нагадала мені шкільне дитинство. Нас виховували на героїчних сторінках війни. І хай там що зараз говорять, ми всі хотіли бути героями, захищати рідну землю, допомагати партизанам. І це було щиро. Зараз ми згадуємо про це в переддень 9 Травня. Та я рада, що в мого молодшого сина є друг-ветеран, який ще, дякувати Богу, живе на цій землі. Та він – єдиний. Всі решта вже відійшли у Вічність… Вічний спомин – це проведення таких дійств. Своїм учням я даю завдання разом з батьками подивитися фільм “В бій ідуть одні старики”. Чому з батьками? Бо то – інша історична епоха, яка потребує пояснень сучасним школярам. Фільми з участю Жана-Клода Ван Дама вони зрозуміють скоріше, бо там – все просто. А наші фільми про війну – це героїзм настільки чистий і чесний, що в сучасному суспільстві дітям потрібно проводити велику “словникову роботу” і “вступні бесіди”. Переконана, що використання відео допомогло Вам вплинути на емоційно-вольову сферу Ваших учнів, слова – проникнути в їхні душі, висновки – сформувати власну думку про Велику Вітчизняну війну. Успіхів!

  2. Читала на одному подисі.Такі зворушливі слова. Уявила себе на вашому уроці,то мабуть точно сиділа із сльозами на очах.Ви молодець. Дуже сподобалась велика кількість відеороликів. Від себе б добавила :коли йде хронологія то краще супроводжувати її презентацією.