mail@urok-ua.com

Виховна година “Старший від усіх хліб”

Україна — це наша земля, рідний край, наша країна із своєю історією, обрядами, традиціями та звичаями, чарівною піснею і мудрими людьми, мальовничою природою.

  • : Пилипчинець марія Василівна
  • : вчитель початкових класів, керівник гуртків
  • : Міжгірська ЗОШ I-III ст № 1,Міжгірська рай СЮН
  • Старший від усіх хліб
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Повністю погоджуюсь із думкою своїх колег. У давні часи нащим пращурам доводилось непросто, щоб мати хліб на столі, тому учні мають збагнути , що хліб – це справжня цінність. Хліб – це невідємна частина українських традицій. Захід є корисним та актуальним. Дякую!

  2. Хліб – усьому голова, тому й необхідно цю святиню цінувати. Дуже добре, що такий захід ознайомлює учнів із народними традиціями та звичаями. Завдяки цікавим формам роботи учні пізнають перлини народної мудрості. Дякую за хороші ідеї!

  3. Ви створюєте умови для формування уявлення про хліб як основу життя людини. А тема така ароматна, смачна, що кожному має бути цікавою! Конспект складено грамотно, все продумано, багато корисної інформації.

  4. Цікава розробка,завдяки різноплановості своїх завдань та форм, що використовуються протягом заходу, може стати у нагоді і на уроках української мови та літератури, і на художній культурі та ОТМ, навіть, стати опорою для дослідницького учнівського проекту “Старший від усіх хліб”