mail@urok-ua.com

Виховний захід для 2 класу “Свято казки”

Виховний захід для 2 класу “Свято казки”
Даний виховний захід відповідає віковим особливостям другокласників. Матеріал підібрано в доступній цікавій ігровій формі. Свято дає можливість вчителю залучити всіх учнів класу в залежності від їх індивідуальних можливостей. Можна використовувати як свято для батьків.

Виховний захід

Вікно перегляду документа

  • : Руденко Любов Вікторівна
  • : Вчитель початкових класів
  • : Козачолопанський НВК
  • Виховний захід Свято казки
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Звичайно, свято казки — цікава форма роботи із учнями початкової школи. Але очікуваного свята не вдалося побачити. Цікаво, що мала на увазі вчителька, коли передбачила в анонсі, що це може бути захід для батьків? Батьки як глядачі чи учасники? Більша частина свята — інсценування усім добре відомої казки “Ріпка”. Чи не доцільним було б використання менш знаного, але більш цікавого тексту? Вибачте.

  2. Любове Вікторівно! Казка – це завжди радість. Це миттєвості дитинства, які хочеться пережити ще раз… Роль героя діти завжди приміряють на себе. Я помітила, що такі перевтілення мають значне виховне значення, тому я за те, щоб у святах брали участь позитивні персонажі, або такі, що до кінця свята змінюються. Таким чином, ми плекатимемо в дітях думку, що завжди є шанс, що зроблений поганий вчинок – це помилка, яку ЗАВЖДИ можна виправити. Вибачте за такі довгі психолого-педагогічні роздуми. Просто нам, вчителям початкової школи, треба бути завжди дуже відповідальними своїх слів, вчинків, навіть уподобань. ДІТИ ПОМІЧАЮТЬ ВСЕ! Я дуже вдячна Вам, Любове Вікторівно, що Ви все це врахували. Ваше свято – добра, щира радість для гармонії дитячої душі. Успіхів!

  3. Хороший задум побудувати свято у формі казки, де учасниками виступають і казкові персонажі, і учні класу. І завдання цікаві, але їх малувато. Мені здається, що учні тільки в азарт увійдуть, а тут уже і казочці кінець. Мені хочеться продовження.

  4. Дитячі казки – це не просто вигадані історії, які цікаві дитині, але і прекрасний інструмент психотерапії, що допомагає коректувати поведінку дитини, вирішувати його психологічні проблеми.Така форма проведення заходу істотно підвищує мотивацію до читання, ефективність і продуктивність навчальної діяльності. Дякую цікавий захід

  5. Учні початкової ланки із задоволенням беруть участь та переглядають подібні свята, адже казка супроводжує нас з дитинства. Гадаю, особливо цікавою є інсценізація казки “Ріпка”, яку підготували учні 2 класу.Впродовж свята прослідковується співпраця з учнями початкових класів.

  6. Цікавий матеріал для проведення свята казки дасть можливість згуртувати дітей класу . Розробка заходу містить крім інсценізації казок загадки, вікторину, пісню. Впевнена що учням сподобається поринути у світ казок і вони весело та з користю проведуть час. Дякую.